ART / Oil paintings / Oil paintings 16129173
nr 1612 9173
OIL PAINTINGS
2 pcs, unidentified artist. Arabisk marknad. Signed, daterade 1964 respektive -65, oil on canvas, outer dimensions including frame: 53x41 - 70x55 cm,
2 st, Oidentifierad konstnär. Arabisk marknad. Signerade, daterade 1964 respektive -65, Olja på duk, yttermått inklusive ram: 53x41 - 70x55 cm
SEK 1200
Monday April 15 2024
at 20:34:42
100 kr
300 kr
1.000 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr